O pohár ředitele elektrárny Temelín

Výsledky turnaje nejmladších minižákyň O pohár ředitele elektrárny Temelín, který v sobotu 8. září hostila strakonická STARZ hala.

BK Strakonice – DBAK Plzeň 45 : 28
BK Strakonice – USK Praha 57 : 5
BK Strakonice – Basket Slovanka 61 : 16
BK Strakonice – Pandy Čelákovice 39 : 46

1. Čelákovice 2. BK Strakonice 3. Plzeň 4. Slovanka 5. USK

V úvodním utkání proti Plzni jsme nazačaly dobře a prohrály první čtvrtku, když jsme nedokázaly ubránit nejlepší soupeřovu hráčku. Ve druhé čtvrtce děvčata vývoj otočila, celému družstvu se začalo dařit a především dobrou, kolektivní obranou jsme vybojovaly důležité vítězství.

Ve druhém utkání si proti nejslabšímu soupeři s chutí zahrála celá lavička.

V utkání proti Slovance se čekal těžší boj, než nakonec byl. Naše děvčata zahrála výborně, dařilo se v obraně a v útoku holky předváděly krásné protiútoky.
Vrcholem turnaje byl finálový souboj proti smíšenému družstvu z Čelákovic. Obě družstva předváděla rychlý, bojovný minižákovský basketbal. Soupeř nám v průběhu utkání bodově utekl, ale strakoňačky zabojovaly a v závěru utkání stahovaly náskok. Děvčata hnala výborně zaplněná hala a skvělé fandění domácích fanoušků. Zvítězit jsme nakonec nedokázaly, ale celý tým zaslouží velikou pochvalu. Na začátku sezóny předvedla děvčata moc pěkné výkony, zdobila je bojovnost v obraně a snaha o kombinaci v rychlém protiútoku.

Nejužitečnější hráčkou týmu byla zvolena Linda Kotrčová, ale výborně hrály i všechny ostatní.

Body v turnaji: Kotrčová 36, Vodvářková 35, Košáková 31, Karoĺová 24, Kotrcová 16, Veselková 14, Malířská T. 12, Baloušková 10, Grossová 9, Pilíková 4, Žáková 4, Topinková 3, Pavlíčková 2, Krejčíková 2.

 

Připravila trenérka Radka Drnková

Autor příspěvku: administrator

administrator