Strakonické kadetky stále neporaženy

Kadetky

Ligové kadetky BK Strakonice pokračují ve vítězném tažení. O prvním listopadovém víkendu si na své konto připsaly další dvě výhry a s bilancí 6 – 0 vedou tabulku. Druhé Klatovy však také ještě neklopýtly, takže další dvojutkání s tímto soupeřem bude velmi zajímavé.

BK Strakonice – DbaK 78:60 (28:15, 44:36, 63:45).

Body: Soukupová Tereza 20, Jánská Michaela 18, Čadková Lucie 16, Ovsjanniková Anna 11, Baloušková Karolína 6, Chocholatá Romana 3, Baláková Adéla 2, Kotrcová Kristýna 2

Povinné domácí vítězství se nerodilo úplně snadno. Hostující kadetky se do poločasu držely na dostřel. Rozhodující náskok si domácí basketbalistky vytvořily v průběhu třetí čtvrtiny. Tereza Soukupová potvrdila své kvality a vedla svůj tým za vítězstvím. Střeleckou formu ze starších žaček dokázala potvrdit Čadková Lucie.

BK Strakonice – HB Basket B 75:56 (24:12, 40:25, 62:40).

Body: Jánská Michaela 15, Chylíková Jolana 13, Ovsjanniková Anna 13, Baloušková Karolína 12, Čadková Lucie 11, Baláková Adéla 4, Kotrcová Kristýna 4, Soukupová Tereza 3

Houževnatě hrající soupeřky nenechaly po celé utkání domácí basketbalistky odskočit na dvouciferný rozdíl ve skóre. Strakonické kadetky potvrdily své postavení v tabulce a dál vedou svoji skupinu dorostenecké ligy. Bodové procitnutí zaznamenala Jolana Chylíková. V dalším kole hráčky od Otavy změří své síly proti klatovským kadetkám, které také nepoznaly hořkost porážky.