Mladší žákyně začaly výhrou nad Tachovem

V neděli 15. září odstartovaly sezonu mladší žákyně domácím zápasem proti Tachovu. Sobotní utkání proti Karlovým Varům bylo odloženo.

BK Strakonice – BK Tachov 34:31 (16:16)

Body: Kopecká 22, Kratochvílová J. 5, Bartáčková 4, Kolingerová 2, Seidlová 1, Kratochvílová M., Grecová, Křivancová M., Křivancová L., Blahovcová, Kováříková, Tritová, Mašková 0.

Holky z Tachova byly nepříjemným a kousavým soupeřem. Po celou dobu utkání bylo skóre vyrovnané – poločas 16:16 a přelévalo se z jedné strany na druhou. Strakoňandy se však ničeho nezalekly a zlepšenou obranou a bojovností v druhém poločase a hlavně ve 4. čtvrtině dotáhly zápas k vítěznému konci.

Co nás ale trápilo, je velmi malé procento proměněných TH – 4/20.

Máme obrovskou radost, že i přes spoustu chyb úvodní utkání skončilo výhrou.

Víme na čem zamakat a teď záleží na píli a sebezapření všech hráček a věřím, že bude zápas od zápasu lepší.

Bodově se dařilo Anetce Kopecké, ve výpomoci v obraně zaslouží pochvalu dvojčata Kratochvílovy, v obranné činnosti se nám líbila Nelča Seidlová a překvapil výkon Claudi Bartáčkové.

Chválíme ale celý tým a děkujeme fanouškům za hlasitou podporu!