Napínavá bitva mladších žákyň pro Strakonice

Mladší žákyně odcestovaly v sobotu 21. září do Plzně, kde se utkaly s DBaK U13. Do utkání jsme nevstoupily příliš dobře, ztrácely jsme míče, nechytaly přihrávky a několikrát porušily pravidlo o krocích. Po první čtvrtině jsme prohrávaly 20:12.

Do druhého poločasu jsme ale vstoupily lépe, bojovaly o každý míč, vypomáhaly si v obraně a vyrážely do rychlých protiútoků. Škoda jen několika neproměněných jednoduchých košů. Zápas byl napínavý až do poslední vteřiny, ale nakonec jsme zvítězily nejtěsnějším rozdílem o jeden bod.

Velmi dobrý výkon podaly Nikča Bálková a Klárka Taschnerová. Dařilo se Claudi Bartáčkové a Johy Kratochvílové. Příjemně překvapila i Lucka Grecová. Všechny dívky zaslouží pochvalu, jen tak dál, vzkazují trenérky této kategorie.

DBaK U13 – BK Strakonice 42:43.

Bodovaly a hrály: Bálková N. 12, Kratochvílová J. 8, Kopecká 8, Bartáčková 7, Taschnerová 2, Kratochvílová M. 2, Seidlová 2, Kováříková 2, Křivancová L. 0, Křivancová M. 0, Grecová 0, Mašková 0

Text připravila trenérka týmu Natálie Breibischová.