Strakonice vstoupily do nové sezony Renomia ŽBL

První zápas v sezóně si odbyly až ve čtvrtém kole basketbalistky U19 Chance a hned v domácím prostředí jednoznačně nestačily na favorizované KP Brno 48:88. Královopolanky udaly zápasu jasný ráz už v první čtvrtině, do které skvěle vstoupily a po sedmi minutách vedly 22:2. Pak sice trochu polevily a nechaly soupeřky rozehrát, a dokonce vyhrát druhou čtvrtinu, to ale bylo z domácí strany vše, protože KP přitlačilo a druhý poločas ovládlo rozdílem 28 bodů.

Při třetí výhře ze čtyř zápasů se do dvouciferných čísel dostalo pět hráček Brna v čele s Gabrielle Green s 18 body, na 10 bodů a stejný počet doskoků to dotáhla Holanďanka Van Grinsven. Jedinou dvoucifernou střelkyní poražených byla s 10 body Karolína Fadrhonsová.