Závěr utkání bohužel patřil Slovance

7. kolo Renomia ŽBL, pátek 25. října:

BK Strakonice (U19 Chance) – Slovanka MB 67:73 (19:20, 40:38, 58:56).

Body: Růžková 22, Galíčková 17, Stiborová 8, Tomšovicová a K. Kuncipálová 6, Rosecká a Petrušková 4 – Fučíková 20, Ondroušková a Hálová 12, Malíková 9, Mahlerová 6, Bartoňová 5, Omerbašić 4, Levínská 3, Opočenská 2. Rozhodčí: Kovarovič, Perlík, Csöllei. Fauly: 26:23. Trestné hody: 19/17:32:24. Trojky: 22/8:11/3. Přihlíželo 90 diváků.

Basketbalistky Slovanky urvaly cennou výhru 73:67 na palubovce Strakonic, které jako poslední tým ženské ligy čeká na první ligové vítězství. Zápas probíhal jako na houpačce, když domácí Strakonice měly navrch v první a třetí čtvrtině a hostující celek z Mladé Boleslavi ovládl druhou a klíčovou čtvrtou čtvrtinu. U19 Chance vedlo ještě sedm minut před koncem po koši Kateřiny Galíčkové o bod, pak ale přidaly už jen pět bodů do konce zápasu a závěr tak patřil Slovance. Tu dovedla k výhře s 20 body a 9 doskoky Monika Fučíková, na dvanácti bodech se shodly Eliška Hálová a Andrea Ondroušková. Slovanka navíc poprvé využila služby zkušené Kateřiny Bartoňové, která zaznamenala za 18 minut pět bodů.