Extraligové kadetky vyšly v předposledním dvoukole základní části naprázdno. V tabulce jsou desáté.05

• 19. kolo, sobota 29. února:

Basket Slovanka – BK Strakonice 89:61 (26:10, 41:25, 59:44).

Body: Junková 24, Žáčková 11, Hauserová 10, Jánská 5, Čadková a Chylíková 4, Pešková 3.

Proti vedoucímu tabulky byla výhra domácích očekávaná. Ti uplatnili svou výškovou převahu. Proto jsou body Junkové cenné, stejně jako jejích 11 doskočených míčů, V doskakování ji doplnily Jánská (7) a Čadková (6).

• 20. kolo, neděle 1. března:

Levhartice Chomutov – BK Strakonice 67:57 (13:19, 31:22, 51:39).

Body: Chylíková a Junková 19, Jánská 8, Žáčková 6, Hauserová 3, Bernasová 2.

Proti pátému týmu extraligy podal tým velmi dobrý výkon. Do 15. minuty prvního poločasu vedl o pět bodů. Následující úsek však prohrál 14:0 a těch nešťastných pět minut rozhodlo o celkovém výsledku. Jinak se hrálo naprosto vyrovnaně. Bodově k tomu přispěla, díky úspěšným trojkám, Chylíková, která byla spolu s Junkovou nejlepší střelkyní. Zapsaly se i mezi nejlépe doskakující hráčky – Junková 15, Jánská 10, Chylíková 7.