Mladším žákyním uniklo vítězství o vlásek

Mladší žákyně BK Strakonice hostily první říjnovou sobotu favorizovaný tým áčkové skupiny žákovské ligy BŠ Tygři Praha. Bylo to veliké drama, které se rozhodlo až v poslední minutě. Bohužel se z vítězství radoval soupeř.

BK Strakonice – BŠ Tygři Praha 51:54 (12:10, 28:23, 40:37).

Od první čtvrtiny zápasu se domácí hráčky ujaly vedení, které udržely až do 9. minuty poslední části duelu, kdy se hostujícím podařilo vyrovnat stav utkání na 51:51.Poslední minuta patřila, bohužel, soupeři, který trestným hodem a následným košem rozhodl utkání ve svůj prospěch. Náš tým zaslouží pochvalu za výbornou obranu a dynamickou hru v útoku. Individuálně se nejvíce prosadila Tereza Šimonová, která na konto domácích přispěla 22 body.

Body: Tereza Šimonová 22 (TH 4/4), Magdaléna Viererová 8 (TH 2/2), Denisa Bittnerová 7 (TH 2/0, 1x3b.), Karolína Pavlíčková 4, Eliška Košáková, Karolína Grossová, Karolína Kotrcová, Marie Holkupová (TH 2/2) a Anna Davidová po 2.