Mladší minižákyně přivezly z Plzně první místo

Mladší minižákyně – katergorie U12 – se zúčastnily v Plzni nadregionálního turnaje. Cílem těchto turnajů, které jsou letos novinkou, je sehrát zápasy s jinými soupeři, než se setkáváme v oblastním přeboru.

DBaK Plzeň – BK Strakonice 50:58 (21:33).

I přes řadu neproměněných podkošových příležitostí v začátku utkání jsme si dokázaly v prvním poločase vytvořit slibný dvacetibodový náskok. Bohužel zbytečnými chybami v útoku i obraně soupeř postupně tento náš náskok snižoval, ke konci třetí čtvrtiny jsme vedly o pouhých 5 bodů.

Závěr utkání jsme si pak zlepšeným výkonem zkušeně pohlídaly a zaslouženě vyhrály.

Mezi zápasy připravil organizátor dovednostní soutěž – ve střelbě šestek. Zde náš tým porazil těsně DBaK Plzeň 8:7.

BK Strakonice – BCM Sokolov 66:20 (32:8)

Proti slabšímu soupeři si s chutí zahrála celá lavička. Soupeře jsme přehrávaly rychlým přechodem do útoku, kolektivní hrou a dobrou obranou.

Bodovaly a hrály: Petelová L. 38, Holínová V. 20, Mrázová B. 20, Zemanová K. 18, Hátlová V. 12, Gábiková M. 6, Čapková E. 4, Reiterová N. 2, Gornická A. 2, Krautstengelová N. 2, Seidlová N., Brabcová L., Mašková K.