Kadetky na první výhru stále čekají

Kadetky

Na víkendová utkání kvůli zdravotním problémům chyběly extraligovým kadetkám BK Strakonice tři hráčky.

6. kolo, sobota 22. října:

Levhartice Chomutov – BK Strakonice 64:42 (12:10, 27:19, 47:34).

Body: Čížková 11, Pešková 10, Adoltová 8, Kotrcová 5, Piloušková 4, Viererová a Košáková 2.

7. kolo, neděle 23. října:

Tygři Praha – BK Strakonice 90:52 (14:15, 42:26, 63:44).

Body: Pešková 21, Kotrcová 11, Košáková 9, Čížková 7, Adoltová 4.

V sobotním utkání se nám nepovedl vstup do utkání, zejména neproměňováním trestných hodů a podkošových pokusů. Bojovným výkonem se nám podařilo ve třetí čtvrtině snížit rozdíl na sedm bodů. Zkušenější soupeřky však zvrat v utkání nepřipustily a v poslední čtvrtině rozdíl ve skóre opět navýšily.

Druhý den se nám povedl nástup do utkání (vedení 12:2) a vyhraná první čtvrtina. Zdravotní potíže tří hráček v průběhu utkání eliminovaly možnost střídání a s ubývajícími silami se nám střelecky úplně přestalo dařit a soupeřky hrající ve větší rotaci náskok navyšovaly, zejména v poslední čtvrtině.