Minižákyně přivezly z Plzně jedno vítězství

O druhém listopadovém víkendu odehrála kategorie minižákyň do dvanácti let druhé kolo nadregionálního turnaje v Plzni.

DBaK Plzeň – BK Strakonice 57:40.

Rokycany – BK Strakonice 24:46.

Bodovaly a hrály: Gornická A. 20, Kopecká A. 16, Seidlová N. 14, Kratochvílová M. 8, Půroková K., Kratochvílová J. 6, Kovaříková K., Křivancová L., Šlapáková A. 4, Blahovcová A., Taschnerová K. 2, Zelenková L., Křivancová M.

Hned v úvodu jsme začaly proti holčičímu týmu DBaK Plzeň. V úvodní části jsme bohužel nedokázaly ubránit nejlepší hráčku Plzně a prohrávaly jsme po úvodní čtvrtce 6:15. Ve druhé jsme dokázaly stav vyrovnat na 21:22. Bohužel ve druhém poločase nám došly síly a prohrály jsme po boji o 17 bodů. Do druhého utkání jsme šly, že chceme za každou cenu vyhrát. Během třech čtvrtin jsme držely mírný náskok šesti bodů a v poslední části jsme dokázaly zápas zlomit a vyhrát proti Rokycanům o 22 bodů. Celý tým si zaslouží velkou pochvalu. Po individuálních stránkách se dařilo Aničce Gornické (nájezdy do koše), Anetce Šlapáků, Lucince Křivanců, Majdě a Johance Kratochvílů (obrana).