Starší minižákyně v Jindřichově Hradci vítězně

Minižákyně Mládež

K dalším zápasům oblastního přeboru odcestovaly starší minižákyně BK Strakonice do Jindřichova Hradce.

BK Lions Jindřichův Hradec mix – BK Strakonice 34:59 (15:29).

I přes jasný výsledek nebylo utkání vůbec jednoduché.

V první čtvrtině jsme soupeři povolili vstřelit pouhý bod a zaslouženě vedli 1:16, ve druhé čtvrtině jsme bohužel neproměňovali jasné podkošové příležitosti a špatně se vraceli do obrany, tuto část hry vyhrál soupeř o 1 bod.

Celý druhý poločas byl již v naší režii, hrály jsme rychlý basket s pěknými útočnými kombinacemi. Dobře jsme si poradili i s odstoupenou obranou soupeře.

BK Strakonice – Sokol Písek Sršni B 84:17 (42:6).

Pochvala strakoňačkám, že i přes jasný výsledek nad mladšími chlapci z Písku celý zápas odehrály v tempu a bojovaly o každý míč.

Opět byl k vidění rychlý, běhavý basket, pěkné útočné kombinace, těsná obrana.

Bodovaly a hrály: Mrázová B. 33, Zemanová K. 22, Holínová V. 19, Petelová L. 18, Gábiková M. 14, Hátlová V. 10, Kopecká A. 8, Čapková E. 6, Šťastná L. 5, Manová H. 3, Bartáčková J. 3, Lysenko N. 2, Reiterová N., Barborková D.