Třináctky na úvod dvakrát vysoko vyhrály

Minižákyně Mládež

V sobotu 23. září naše družstvo starších minižákyň odehrálo první zápasy v oblastním přeboru proti Tigers České Budějovice dívky. Soupeřky přijely v oslabené sestavě, kdy jim chybělo několik hráček. Naše družstvo také nebylo úplně 100% (úrazy, nemoc…).

BK Strakonice – Tigers ČB dívky 62:8.

BK Strakonice – Tigers ČB dívky 66:9.

Do prvního ani druhého utkání jsme nevstoupily úplně ideálně a dlouho jsme se trápily s nízkou úspěšností šoupáků a v obraně jsme nebyly pečlivé, jak bychom si přály. Na štěstí jsme se dokázaly v obraně chytit a měly jsme několik získaných míčů, ale bohužel naše úspěšnost šoupáků byla velmi nízká. Holky si rozhodně zaslouží pochvalu za předvedenou bojovnost a rozhodně všichni víme, na čem budeme muset ještě pracovat.

Bodovaly a hrály: Seidlová N. 31, Kopecká A. 26, Kratochvílová J. 17, Bálková N. 16, Kratochvílová M. 10, Gornická A., Půroková K. po 8, Taschnerová K., Kovaříková K. po 4, Zlochová A., Tritová V. 2, Křivancová M. 0.

Připravila trenérka týmu Kristýna Kotrcová