Ženy jdou v poháru dál, narazí na Slavii

Prvoligové ženy BK Strakonice zvítězily ve středečním duelu v Chomutově skvělým výsledkem v poměru 60:40 a tím postupují do 3. kola Českého poháru. V dalším kole přivítají ve středu 15. listopadu v domácí aréně extraligový tým BLK Slavia Praha.

Do Chomutova jsme vyrazily v oslabené sestavě (nemoce, zranění) a začátek se strakonickým hráčkám nevydařil, prvních 5 minut jsme daly pouze 3 body a stav byl 3:9. Obrat nastal ve 4. minutě 2. čtvrtiny, kdy jsme se poprvé ujaly vedení a do konce zápasu už jsme soupeřky do vedení nepustily.

Strakonické hráčky vybojovaly vítězství skvělou obranou a soustředěnou hrou v útoku.

Body: Alena Jeništová 19, Eva Matoušková 18, Michaela Jánská 11, Anastázie Pešková 6, Sára Vadlejchová 5 a Kristýna Tomšovicová 1.