Turnaj kategorie U15 vyhrála plzeňská děvčata

Mládež Starší žákyně

Bohatý program měly sobotní oslavy osmdesátých narozenin Basketbalového klubu Strakonice.

Již od rána se hrál ve sportovní hale STARZ turnaj kategorie U15, který byl proložen vystoupením strakonické dudácké kapely i vystoupením mladých strakonických tanečníků.

Vítězem turnaje se stala děvčata z Plzně, která v rozhodujícím utkání porazila hráčky místního BK Strakonice. Ty skončily druhé. Bronzová příčka patřila strakonických chlapcům a bramborová medaile zůstala na hráčky z Litoměřic.

Turnaj byl prologem hlavního programu, v rámci něhož došlo na exhibiční utkání bronzových extraligových žen z roku 2011 proti současným hráčkách U19 Chance, křest Zlaté knihy strakonického basketbalu, i ocenění hráček, hráčů i trenérů místního klubu.