Mladší žákyně dvakrát nestačily na Klatovy

Mladší žákyně prohrály dvakrát se soupeřem z Klatov a v sedmičlenné tabulce ligy jsou čtvrté se zápornou bilancí 3 – 4.

1. kolo, sobota 2. listopadu:

BK Klatovy – BK Strakonice 61:56 (12:14, 25:18, 47:33).

Body: Bernasová 23, Pešková 17, Bittnerová 5, Chalupová 4, Pavlíčková 3, Petelová a Holkupová 2.

Vyrovnané utkání v Klatovech dávalo naději na domácí výhru.

8. kolo, neděle 3. listopadu:

BK Strakonice – BK Klatovy 55:57 (16:15, 27:24, 45:37).

Body: Pešková 22, Bernasová 16, Petelová 9, Bittnerová 4, Chalupová a Viererová 2.

Jak se dá prohrát vyhrané utkání, by mohly napsat domácí žačky. V průběhu celého zápasu, kromě úvodních tří minut, měly hru pod kontrolou, vedly o deset bodů. Ještě tři minuty před koncem se nedal čekat tak zásadní obrat, i když pro pět chyb odešla Bernasová. Ještě půl minuty před koncem byla naděje na výhru, ale v posledních třech vteřinách před koncem padlo rozhodnutí, když se domácí tým jakoby ztratil ze hřiště.