Starší žákyně z Prahy výhru nepřivezly

Basket Slovanka – BK Strakonice 66:39 (24:10, 16:6, 13:18, 13:5).

Družstvu starších žákyň se nevydařil vstup do sobotního utkání proti celku Basket Slovanka. První body Strakonic přišly až v 7. minutě zápasu z ruky naší nejlepší střelkyně Karolíny Půrokové, kdy byl stav utkání 15:3! I přes nepříznivou situaci jsme se snažily dostat zpět do zápasu, děvčata bojovala a 1. období skončilo 24:10 a 3. čtvrtinu jsme dokonce dokázaly vyhrát poměrem 13:18. Nedařilo se nám v obranném doskoku, kdy soupeř proměňoval i na 3. až 4. šance, což nás stálo mnoho sil a také jsme nedokázaly proměnit mnoho jasných šancí pod naším košem. Je nutné podotknout, že týmu chyběly tři hráčky základní sestavy. Za snahu a bojovnost zaslouží pochvalu celý tým. Kristýna Vaněčková, která se do týmu vrátila po delší pauze zaznamenala své první ligové body.

Střelci: Půroková 17, Košáková B., Petelová po 7, Bittnerová, Lazarová, Myslivcová a Vaněčková po 2.