Basketbalistky sahaly proti Slavii po bodovém úspěchu

I. liga žen

V dalším kole Renomia ŽBL hostily strakonické basketbalistky pátou Slavii Praha. S favoritem poslední únorovou středu držely krok a sahaly po bodovém úspěchu.

Renomia ŽBL: BK Strakonice – BLK Slavia Praha 59:67 (23:23, 34:41, 44:53)

Body Strakonic: A. Rosecká 18, M.A. Machytková 12, L. Vydrová 8, N. Horsáková 6, A. Junková 5, M. Jánská 4, H. Kolegaová a B. Vorlová 3.

Strakonické basketbalistky se proti Slavii představily ve velmi dobrém světe. První čtvrtina byla z obou stran útočně laděná a výsledek 23:23 napovídal bodovým hodům. Druhá čtvrtina se však domácím hráčkám tolik nevydařila a soupeřky odskočily o sedm bodů. Ve druhém poločase si Pražanky udržovaly náskok, dostaly se i přes vedení o deset bodů, nakonec Strakoňandy začaly výsledek stahovat, ale porážku již neodvrátily.